avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1079 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Ghidul de finantare a programului rabla 2017-2019 la ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Ghidul de finantare a programului rabla 2017-2019 la Articolul 10 - Eligibilitate

Buna ziua,

Cum ar trebui interpretat Articolul 10 - Eligibilitate, aliniatul (4) din Ghidul de finanțare a programului rabla 2017-2019 ( [ link extern ] ."

Cumva producătorul de autoturisme nu se poate înscrie în programul Rabla dacă tot el face și comercializarea?

Mulțumesc frumos pentru ajutor,
Claudiu

Alte discuții în legătură

Rabla plus persoane juridice logos co logos co Buna ziua, In programul rabla plus cu achizitioarea de autoturism hibrid intra si persoanele juridice? Si este aceeasi suma de 20000 de ron plus rabla ... (vezi toată discuția)
Reprezentare coproprietar rabla angel_3ro angel_3ro Buna, ma puteti ajuta cu un sfat: tatal meu are o masina veche de vreo 30 de ani. El este trecut in toate actele masinii, doar ca am vazut ca in cartea de ... (vezi toată discuția)
Deschiderea unei macelarii an spatiul rural mcgmihaila mcgmihaila as dori sa stiu daca deschiderea unei macelarii in spatiul rural se incadreaza in masura 312 (vezi toată discuția)