Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal

Buna ziua,
Va rog frumos, ma ajutati cu o listare...vreau sa listez in format word salariatul de la revisal. Sunt o asociatie de bloc,am inregistrat contract pentru administrator si acum la administratie cand depun 010 imi trebuie o copie de la revisa...nu reusesc.
Cu multumiri
In program, mergi la "salariati". Acolo ai obtiunea "raportul per salariat".
Dupa ce se deschide, in partea de sus (unde apare imprimanta, etc)...ai un desen in forma de discheta. Daca dai click pe el zice "export in format" - sunt 3 variante, excel, pdf si word.

Alta metoda, tot din raportul per salariat, pui mouse-ul oriunde pe pagina, dai click dreapta si alegi optiunea "export".
Succes.
Cred ca va trebuie mai bine un print scren , decat raportul per salariat.
Am facut ambele variante si imi spune "please wait"...am asteptat mputin si nu face nimic
Am iincercat acum si asa...rezultatul acelasi sa astept...
sa am eu probleme la calc? am incercat in toate variantele lor, word.excel si PDF...
Cred ca aveti probleme la calc.

Aveti parola de transmitere online a REVISAL-ului ?