Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Am cumparat piese de la o firma care acum nu mai este
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Am cumparat piese de la o firma care acum nu mai este

buna ziua
va rog sa ma ajutati cu o pb mare .Am cumparat piese auto de la o societate cu factura si chitanta iar acum m a chemat la politia criminalistica economica precum ca firma numai exsista.
eu mi am inregistrat facturile si la momentul respectiv firma cu piese auto era activa ,acum numai este.
ce e de facut?
ContSters313377, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
firma mea este activa ,dar firma cu piesele din 2014 cumparate numai este,politia spune sa le spun de la cine am cumparat ,persoana de contact etc ....si eu nu mai am nimic...
am doar facturile si chitantele.nu am avut contract
~ Conținut șters la cerere ~