avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 170 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dosar angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dosar angajare

Am depus un dosar pentru angajare si nu am fost admisă. Este normal sa nu- mi primesc cazierul, adeverința medicală si adeverința cu vechimea in munca ( acestea sunt originale, restul au fost copii)?

Alte discuții în legătură

Cum pot sti daca o persoana are vechime in domeniul studiilor economlce ? Adiy Adiy La o primarie sa scos la concurs un post de inspector superior in domeniul economic. Persoana care a castigat concursul am aflat ulterior ca a fost ... (vezi toată discuția)
Numire functionar public debutant cata32 cata32 Candidatul declarat admis la concursul de recrutare este numit, potrivit legii, în funcţia publică pentru care a candidat. Daca s-au depus la inscriere ... (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime in munca NMariaAlexandra NMariaAlexandra Buna seara. Ma puteti lamuri si pe mine de unde pot obtine o adeverinta care sa ateste vechimea in munca sau in specialitatea studiilor, in ipoteza in care ... (vezi toată discuția)