Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

Cum se inchide contractul de munca dupa primirea deciziei de pensionare invaliditate gradul 3 in cazul in care muncesc 4 ore pe zi conform deciziei de expertiza medicală. Pot lucra si după pensionare, sau se inchide cm si angsjatorul nu-i obligat să mă reangajeze?

Multumesc anticipat.
RKMorar, utilizator