Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... inscrierea in tabelul consilierilor juridici
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

inscrierea in tabelul consilierilor juridici

As dori sa stiu daca inscrierea in tabloul consilierilor juridici din transporturi iti confera aceleasi drepturi ca si inscrierea in colegiul consilierilor juridici Bucuresti. Care ar fi o optiune mai buna? In cazul in care doresc sa ma transfer ulterior la colegiul Bucuresti este posibil? Examenul de definitivat promovat la Consiliul Transporturi este recunoscut si la Colegiul Bucuresti? Mentionez faptul ca diferenta intre taxe este semnificativa. Multumesc.
LDMUNTEANU, utilizator