Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod caen PFA aranjamente florale si candy bar ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod caen PFA aranjamente florale si candy bar evenimente

Doresc sa infiintez Pfa cu activitate aranjamente florale si candy bar evenimente. Ce cod caen am nevoie tinand cont ca prajiturile pentru candy bar le achizitionez de la o cofetarie cu transportul lor?Ce alte autorizatii si conditii trebuie indeplinite?
george-neagu, moderator