Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Completarea declaratiei AFM pt ambalaje
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Completarea declaratiei AFM pt ambalaje

Buna ziua!

In legatura cu completarea declaratiei AFM pt ambalaje , in cazul in care o societate importatoare a reutilizat o parte din ambalajele introduse pe piata odata cu produsele , cum completez declaratia, ce precizam la CUI colector, nr contract, ?? Trec tot CUI-ul societatii importatoare?
george-neagu, moderator