avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 706 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Apartament prima casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Apartament prima casa

Putem cumpara apartament prin programul prima casa, achizitionat acum 6 ani tot.prin programul.prima casa? Vanzatorul.a depus deja cererile.pt acordul.de vanzare.la banca si fondul.de garantare si este in asteptarea raspunsului. Cate sunt.procedurile.si cam.cat ar dura? S-ar fce cu preluare de credit sau cum? Multumesc si o seara buna!

Alte discuții în legătură

Vanzare apartament prima casa FlorinIS83 FlorinIS83 Buna seara. In 2009 am achizitionat un apartament prin programul Prima Casa. Acum, dupa aproximativ 9 ani, vrem sa il vindem pentru a cumpara o casa. Am gasit ... (vezi toată discuția)
Vanzare apartament luat prin programul prima casa euggen23 euggen23 Buna ziua tuturor, am o nelamurire in caz ca ma pueti ajuta. Prin februarie-martie 2010 am cumparat un apartament prin prima casa, iar acum as ... (vezi toată discuția)
Vanzare apartament cumparat prin prima casa Daniela_83 Daniela_83 Buna ziua tuturor, Am cumparat in ianuarie 2011 un apartament prin programul Prima Casa. Pentru ca eu si prietenul meu nu eram casatoriti, el nu a putut fi ... (vezi toată discuția)