avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1895 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschidere salon masaj terapeutic si de relaxare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschidere salon masaj terapeutic si de relaxare

Buna ziua. As dori sa stiu daca in calitate de PFA pot deschide un salon de masaj terapeutic reflexoterapie si relaxare si daca pot obtine tot ce inseamna aprobari legale pt asa ceva
ca PFA sau trebuie sa imi deschid firma ?

Alte discuții în legătură

Autorizatie de functionare a unui salon de masaj andreea_motoc andreea_motoc Ce acte sunt necesare pentru obtinerea unei autorizatii de functionare a unui salon de masaj de relaxare, anticelulitic , reflexoterapie , terapeutic, ... (vezi toată discuția)
Ce forma juridica pot alege ca si kinetoterapeut (pfi, ii ,?) daca activitatea apartine de caen8690 smarakineto smarakineto Doresc sa fac masaj (relaxare, intretinere, reflexoterapie, terapeutic etc) , gimnastica (pt gravide, terapeutica , aquagym etc) si cursuri de educare ... (vezi toată discuția)
Acte necesare pentru înființare spa. andaschatzi andaschatzi Bună dimineața! Vă rog să mă ajutați cu actele necesare înființării unui salon SPA (masaj de relaxare, reflexoterapie, masaj somatic) și ce fel de ... (vezi toată discuția)