Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Romanian resident permit
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Romanian resident permit

After i make Romanian resident permit this card can help me to go another EU country or is only for working in Romania?
Mihai9104, utilizator