avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 834 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod caen pentru cabina foto
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod caen pentru cabina foto

Bună ziua, ce cod caen trebuie sa aiba un PFA ce o sa închirieze o cabina foto pentru evenimente.
Codul caen pentru închirieri bunuri mobile spune ca se închiriază fara utilizator, iar eu vreau sa acord suport permanent pentru folosirea cabina.
Ce acte imi trebuiesc pentru atestarea pregătirii in domeniu pentru codul caen necesar.

Alte discuții în legătură

Cod caen inchiriere cabina foto evenimente lalex lalex Buna seara! imi puteti spune codul CAEN pentru servicii de inchiriere cabina foto evenimente? Va multumesc! (vezi toată discuția)
Cod caen laurentiu391 laurentiu391 Buna ziua, doresc sa infiintez un SRL ce va trebui sa aibe ca activitate principala inchirierea de cabine foto la evenimente. De asemnea firma va mai inchiria ... (vezi toată discuția)
Deschidere pfa cod caen 7420 cerinte curs / diploma CTCTCT CTCTCT Deschidere PFA COD CAEN 7420 cerinte curs / diploma Buna ziua . Intentionez deschiderea unui PFA cu cod caen 7420 ( Activitati fotografice ) si am inteles ... (vezi toată discuția)