Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionar
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionar

Am 23 de ani în MApN sunt ieșit la pensie pe apt limitat adică pensie anticipat parțială vreau să știu dacă din punct de vedere juridic am voie la acumularea altor venituri din muncă la privat
Florin 73, utilizator