avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1030 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverință vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverință vechime

Buna ziua,stie cineva pe unde ar putea fi arhiva IUGTC BRAILA?Am sunat la arhivele naționale BRAILA dar nu stiu nimic...
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:50, 9 Aprilie 2021
Întreprinderea de utilaj greu și transport pentru construcții Brăila a devenit in 1990 „Mecon - Brăila” - S.A. - radiata in 17.12.2008.

Luati legatura cu IONASCU MARIA-CIPI
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: BRĂILA, B-dul INDEPENDENTEI, Bloc B5, Etaj 1, Ap. 25, Judet Brăila
Bună ziua, aveți cumva și un număr de telefon?
Aveti aici
[ link extern ]
Buna ziua! ati aflat ceva? Sunt in aceeasi situatie. Nimeni nu stie nimic.
Ati luat legătura cu lichidatorul ?

Alte discuții în legătură

Buna ziua, va rog sa ma consiliati in vederea depistarii detinatorului ... Erwin56 Erwin56 Buna ziua, va rog sa ma consiliati in vederea depistarii detinatorului arhivei Anreprizei de Constructii Hidrotehnice NH3 Gostinari, jud. Giurgiu, societate ... (vezi toată discuția)
Buna ziua in perioada 1987-1990 am lucrat in cadrul societății ... Vasilescu Aurelia Vasilescu Aurelia Buna ziua In perioada 1987-1990 am lucrat in cadrul societății Electronica Industrială din sos baicului Bucuresti, unde pot gasi arhiva societății? ... (vezi toată discuția)
Am lucrat in perioada 1982 până in1990 la taglhs sut bucuresti ... Metelet stefan Metelet stefan Am lucrat in perioada 1982 până in1990 la TAGLHS SUT Bucuresti unde pot gasi harivele fostei întreprinderi ptr o adeverința (vezi toată discuția)