Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverință vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverință vechime

Buna ziua,stie cineva pe unde ar putea fi arhiva IUGTC BRAILA?Am sunat la arhivele naționale BRAILA dar nu stiu nimic...
Întreprinderea de utilaj greu și transport pentru construcții Brăila a devenit in 1990 „Mecon - Brăila” - S.A. - radiata in 17.12.2008.

Luati legatura cu IONASCU MARIA-CIPI
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: BRĂILA, B-dul INDEPENDENTEI, Bloc B5, Etaj 1, Ap. 25, Judet Brăila
Bună ziua, aveți cumva și un număr de telefon?
Aveti aici
[ link extern ]
Buna ziua! ati aflat ceva? Sunt in aceeasi situatie. Nimeni nu stie nimic.
Ati luat legătura cu lichidatorul ?