Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Distanta intre porti acces case
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Distanta intre porti acces case

Buna ziua
Vecinul meu doreste sa isi faca poarta de intrare in curtea sa chiar langa poarta mea.
Este specificata o distanta minima intre porti in legislatie?
Va multumesc,
Lucian
b.lucian86, utilizator