avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 861 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... permis italian retinut in romania
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

permis italian retinut in romania

buna as dori si eu sa ma ajute cineva daca se poate ma prins cu 0.20 la fiola si as vrea sa stiu daca se poate face o dovada la notar ca parasesc tara in 24 de ore multumesc

Alte discuții în legătură

Permis italian suspendat în românia Gicu2988 Gicu2988 Mi sa suspdat permisul de conducere italian pe 30zile in romania , mil vor trimite peste 30zile sau trebuie eu sa ma duc sa il iau? politistu mi a zis am ... (vezi toată discuția)
Circulatie cu auto in ue pe baza dovezii de 15 zile omisomis omisomis Se poate circula in tarile UE doar pe baza dovezii de 15 zile eliberata de agentul de circulatie dupa retinerea permisului auto? (vezi toată discuția)
Am fost oprit in trafic de doi agenti ai politiei rurale boldu din jud. buzau si acuzat pe nedrept ca am consumat bauturi alcoolice vionel vionel ION GEORGE-CRISTIAN Dovada de retinere a permisului de conducere auto seria DDA nr.137158 mi-a fost eliberata in baza procesului verbal de contraventie nr ... (vezi toată discuția)