avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 640 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Activitati de refacturare servicii pentru cod CAEN ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Activitati de refacturare servicii pentru cod CAEN 4619, 4673, 4719

Buna,

M-ar interesa daca pe cele 3 coduri CAEN 4619, 4673, 4719 sunt permise refacturari de servicii precum transport, personalizari etc
Codul principal fiind 4619 -Intermedieri in comertul cu produse diverse.Aceste diverse pot insemna multe...

Alte discuții în legătură

Cod caen produse cosmetice ROXANA1991 ROXANA1991 Buna ziua, Am ca si domeniu principal de activitate 9602- Coafura si alte activitati de infrumusetare, iar ca si domenii secundare am codurile: 4619- ... (vezi toată discuția)
Intermediere servicii vopsitorie/intretinere auto danielm88 danielm88 Buna ziua, As dori sa ma sfatuiti ce cod CAEN pot sa folosesc pentru intermediere servicii vopsitorie. Eu organizez inclusiv transportul + intretin relatia ... (vezi toată discuția)
Ce cod caen se atribuie unei societati cu activitatea principala de comert cu material lemnos? AlinaNora AlinaNora Buna seara, Am nevoie de ajutor si nu stiu la cine sa apelez.Vrem sa deschidem o firma cu activitate de comert cu material lemnos. Nu stiu daca este corect ... (vezi toată discuția)