Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... dosar pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

dosar pensionare

Buna ziua! Sotul meu anul acesta trebuie sa se pensioneze dar nimeni nu ii spune concret in ce luna trebuie sa isi depuna dosarul. Munciti si cotizati are 40 de ani in campul muncii si este inca activ. Este nascut in 09.09.1963 si are grupa a-2-a de munca, in perioada...
27. 07. 1979 - 28. 04. 1983 si 06. 12. 1984 - 31. 12. 2006
Va rog daca se poate sa imi spuneti cand ar putea sa isi depuna dosarul de pensie.
Va multumesc anticipat si va dorec tuturor o zi cat mai frumoasa!!!
luminita45, utilizator