Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua ce acte necesare pt obtinerea tutelei mamei
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua ce acte necesare pt obtinerea tutelei mamei

Buna ziua va rog respectuos să mă ajutați cu ceva detalii pt acest demers nu ma pricep și am nevoie de ajutor inteleg ca suntem într-o situație cu virusu dar poate fac online ,unde trebuie sa ma adresez ce acte trebuie trimise în mail unde trebuie sa trimit
Pot primi îndrumări pe mail multumesc anticipat

marinflorin81@yahoo.com
marin-florin, utilizator