avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 968 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua ce acte necesare pt obtinerea tutelei mamei
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua ce acte necesare pt obtinerea tutelei mamei

Buna ziua va rog respectuos să mă ajutați cu ceva detalii pt acest demers nu ma pricep și am nevoie de ajutor inteleg ca suntem într-o situație cu virusu dar poate fac online ,unde trebuie sa ma adresez ce acte trebuie trimise în mail unde trebuie sa trimit
Pot primi îndrumări pe mail multumesc anticipat

marinflorin81@yahoo.com
0731552142
Ultima modificare: Vineri, 20 Martie 2020
marin-florin, utilizator

Alte discuții în legătură

Examenul pentru obþinerea certificatului de traducator - domeniu/specialitate Anikadnb Anikadnb Buna ziua, m-am interesant pe site-ul Cppc cum pot intra in posesia unui certificat de traducator si dat fiind ca aici s-a mai dezbatut acest subect intr-o ... (vezi toată discuția)
Bună seara! de 6 luni fiul meu nu mai primește pensie alimentara! ... Mia4 Mia4 Bună seara! De 6 luni fiul meu numai primește pensie alimentara! Care este procedura la politie pt a face plângere penala,către tatăl copilului! ... (vezi toată discuția)
Scrisoarea mmps 382/mb//2000 moshulica moshulica Poate sa ma ajute cineva cu textul scrisorii MMPS 382/MB/08.11.2000 ? CJP mi-a respins cererea de pensionare pentru limta de varsta invocand acest document. ... (vezi toată discuția)