Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Am o societate si trebuie sa ii platesc ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Am o societate si trebuie sa ii platesc chiria persoanei ...

Bună ziua.

Am o societate şi trebuie să îi plătesc chiria persoanei cu care am contract de închiriere înregistrat la ANAF!
Cum/ce documente trebuie să întocmesc pentru a elibera banii din societatea mea?
Vă mulţumesc!
neculai29, utilizator