avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1054 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Ma intereseaza unde pot gasi arhiva SMA ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Ma intereseaza unde pot gasi arhiva SMA Peris in vederea ...

Buna ziua! Ma intereseaza unde pot gasi arhiva SMA Peris in vederea obtinerii unei adeverinte pentru perioada lucrata 1971-1974. As vrea sa obtin o adeverinta pentru grupa a 2-a, adeverinta care sa ma ajute la recalcularea pensiei. Mentionez ca nu am niciun document care sa ateste perioada muncita la ei
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:43, 15 Septembrie 2020
Buna ziua,
Intrebati la Arhivele Nationale-iliala Dambovita, poate va pot ajuta dumnealor
[ link extern ] /
Com. Peris este in Ilfov ce sa caute la Dambovita ???

S.M.A. Peris a devenit Agromec S.A. Peris
[ link extern ]
Ultima modificare: Marți, 15 Septembrie 2020
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc pentru raspuns! Sa inteleg ca au preluat si arhiva?
Da, ar trebui sa stie unde se regaseste arhiva fostului SMA.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara! vin catre voi in speranta ca reusesc sa aduc putina ... Ana-Maria1515 Ana-Maria1515 Buna seara! Vin catre voi in speranta ca reusesc sa aduc putina lumina in cazul tatalui meu. El a lucrat intre 1987 si 1992 la \"Statiunea pentru mecanizarea ... (vezi toată discuția)
Agromec cernavoda caluta ion caluta ion unde se afla arhiva de la agromec cernavode sma cernavoda ias cernavoda pentru adeverinte grrupe va rog mult nu gasesc nicaeri 0764904240 va rog mult (vezi toată discuția)
Buna ziua , in perioada 01.07.1992-01.02.1996 am lucrat la sma- ... Doru Boiciuc Doru Boiciuc Buna ziua , in perioada 01.07.1992-01.02.1996 am lucrat la SMA- Agromec SA Negresti Oas , ca inginer, iar 01.04.1995-01.02.1996 sef auto service in cadrul ... (vezi toată discuția)