Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Ma intereseaza unde pot gasi arhiva SMA ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Ma intereseaza unde pot gasi arhiva SMA Peris in vederea ...

Buna ziua! Ma intereseaza unde pot gasi arhiva SMA Peris in vederea obtinerii unei adeverinte pentru perioada lucrata 1971-1974. As vrea sa obtin o adeverinta pentru grupa a 2-a, adeverinta care sa ma ajute la recalcularea pensiei. Mentionez ca nu am niciun document care sa ateste perioada muncita la ei
Buna ziua,
Intrebati la Arhivele Nationale-iliala Dambovita, poate va pot ajuta dumnealor
[ link extern ] /
Com. Peris este in Ilfov ce sa caute la Dambovita ???

S.M.A. Peris a devenit Agromec S.A. Peris
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc pentru raspuns! Sa inteleg ca au preluat si arhiva?
Da, ar trebui sa stie unde se regaseste arhiva fostului SMA.