avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 210 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua! Doresc sa ma transfer de la scoala de ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua! Doresc sa ma transfer de la scoala de soferi. Am platit ...

Buna ziua! Doresc sa ma transfer de la scoala de soferi. Am platit toata scoala,mai am cam 9 ore de facut pana sa o termin. Imi restituie banii pentru orele ramase? Cum se procedeaza?

Alte discuții în legătură

Transfer de la o scoala de soferi la alta Joanna31 Joanna31 Buna ziua . As dori sa stiu , in cazul in care am platit deja scoala integral (800 lei) , am facut 2 sedinte si doresc transferul la alta scoala exista ... (vezi toată discuția)
Probleme cu scoala de soferi AndreiIonescu0405 AndreiIonescu0405 Buna ziua. Vă rog din suflet sa ma ajutați. Pe data de 21.12.2018 m-am înscris la o scoala de șoferi foarte veche și renumită de la mine din zonă. ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am început in 2017 școala de șoferi, nu am terminat ... AlexNAF AlexNAF Buna ziua, am început in 2017 școala de șoferi, nu am terminat orele de condus pentru ca m- am mutat din oraș. Acum doresc sa încep iar școala dar nu ma ... (vezi toată discuția)