Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... lotizare teren, valori diferite
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

lotizare teren, valori diferite

la lotizare singura parcela care poate sa imi revina si e fara constructi pe ea este oarecum in planul 2 adica nu la asfalt cum au ceilanti 2 parati din dosar care si au facut case pe teren ci pe o ulita laterala . Pot sa cer suplinentar ceva teren in plus in compensatie??
dragosducu, utilizator