Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Ore taiate pentru doua zile cat am fost in delegatie ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Ore taiate pentru doua zile cat am fost in delegatie oficial din partea scolii unde sunt profesor.Lucrez in invatamant, am fost invitat de Ministerul Educatiei ...

Lucrez in invatamant, am fost invitat de Ministerul Educatiei pentru a primi un premiu national in luna aprile, doua zile, cu delegatie semnata de directorul scolii, dar nu am depus cerere scrisa, doar i-am depus invitatia de la Minister. La reintoarcere am gasit orele taiate in condica in cele doua zile cat am fost in Bucuresti. Este legal ?
Ghetau Iulian Scoala Strunga Iasi
[ link extern ] /
iulianghetau, utilizator