Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Contul 1174 poate fi folosit in institutiile publice?
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Contul 1174 poate fi folosit in institutiile publice?

Contul 1174 “Rezultatul reportat provenit din corectarea erorilor contabile” poate fi folosit in institutiile publice? Daca da, care sunt conturile corespondente ?
Cand si prin ce cont se inchide ?
george-neagu, moderator