avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 367 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Bună ziua! Dacă am înființat pfa-ul în iunie 2020 ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Bună ziua! Dacă am înființat pfa-ul în iunie 2020 sunt eligibilă ...

Bună ziua!
Dacă am înființat pfa-ul în iunie 2020 sunt eligibilă pentru microgarantul ce urmează să fie acordat?
Mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Calcul indemnizație creștere copil Roro13 Roro13 Bună ziua, cum se calculeaza indemnizația de creștere copil daca de la 1 ianuarie 2020 imi dau demisia? Sunt insarcinata in 2 luni, în iunie 2020 urmează ... (vezi toată discuția)
Buna ziua referitor la oug 130 /2020 pot beneficia de suma oferita ... Krissa23 Krissa23 Buna ziua referitor la OUG 130 /2020 pot beneficia de suma oferita ca ajutor pt intreprinderile mici daca detin un PFA cu domeniu de activitate coafor si ... (vezi toată discuția)
Insarcinata dupa icc Madaaa Madaaa Buna ziua! Am urmatoarea speță: inainte de a ramane insarcinata nu mai lucram insa am beneficiat de ICC pentru ca am realizat venituri supuse impozitului ... (vezi toată discuția)