avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 430 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Norma de hrană polițist local la Serviciul Public ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Norma de hrană polițist local la Serviciul Public Poliția locală

Bună ziua. Doresc să știu dacă angajații în funcția de polițist local la Serviciul Public Poliția locală într-o primărie beneficiază de normă de hrană și atunci cand se află în concediu de odihnă sau în concediu medical. Mulțumesc.
Ultima modificare: Joi, 4 Noiembrie 2021
Manuela Rășină, administrator

Alte discuții în legătură

Politist local cu statut de functionar public reli_relly reli_relly Buna seara! As dori cateva informatii cu privire la statutul politistului local pe care eu nu le gasesc sau poate nu le inteleg eu, si de aceea am nevoie de ... (vezi toată discuția)
Norma de hrana pentru politistul local FIV70 FIV70 politistul local poate beneficia de norma de hrana? facand parte din structurile ce alcatuiesc dispozitivul:( de siguranta si ordine publica nu implica si ... (vezi toată discuția)
Norma hrana -politia locala alina8008@yahoo.com alina8008@yahoo.com agentul de paza - personal contractual studii (G) din cadrul compartimentului politie locala poate beneficia de norma de hrana, incepand cu 01.01.2015? (vezi toată discuția)