Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Norma de hrană polițist local la Serviciul Public ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Norma de hrană polițist local la Serviciul Public Poliția locală

Bună ziua. Doresc să știu dacă angajații în funcția de polițist local la Serviciul Public Poliția locală într-o primărie beneficiază de normă de hrană și atunci cand se află în concediu de odihnă sau în concediu medical. Mulțumesc.
Manuela Rășină, administrator