avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 441 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Bună ziua! Părinții care beneficiază de zilele ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Bună ziua! Părinții care beneficiază de zilele libere atunci ...

Bună ziua! Părinții care beneficiază de zilele libere atunci când gradinita este in on-line, pot fi primii concediați in cazul în care se decide micșorarea nr de angajați ( in comerț) din cauza acestor libere?

Alte discuții în legătură

Unitati invatamant private- predare on line 77andreea 77andreea Buna ziua, In cazul unor unitati de invatamant private (in cazul de fata, gradinita), activitatea fiind suspendata din 11 martie, personalul este in somaj ... (vezi toată discuția)
Nelămurire privind încheierea situaţiei şcolare 2020 Gundel Gundel Bună ziua! Am o nelămurire privind încheierea situaţiei şcolare pentru semestrul al II-lea. Din cauza situaţiei actuale, Ministerul Educatiei si ... (vezi toată discuția)
Buna, am 2 întrebări legate de recensământul online. dacă ... Adriana.30 Adriana.30 Buna, Am 2 întrebări legate de recensământul online. Dacă o persoana a făcut recensământul online in timp ce ce afla in șomaj, iar după câteva ... (vezi toată discuția)