Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Aș dori sa înființez o asociație.
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Aș dori sa înființez o asociație.

Bună seara aș dori sa înființez o asociație pentru a sprijini grădinițele din mediul rural și copii și persoanele defavorizate, am nevoie de un model de statut pentru așa ceva. M-ar putea ajuta cineva? Mulțumesc din suflet
george-neagu, moderator