Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Nu gasesc un dosar civil pe portal.just.ro
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Nu gasesc un dosar civil pe portal.just.ro

Buna ziua,
Sunt parte intr-un dosar civil pe care l-am gasit pe portal.just.ro.
In acest dosar apare un alt dosar pe care nu-l gasesc pe portal.just.ro., primesc mesajul "Nu am găsit niciun rezultat".
Care este cauza tratarii diferite a acestor dosare?
Multumesc anticipat pentru raspuns!
Pot exista erori in sistem. Recomand sa sunati la instanta sa intrebati acolo despre dosar.
Exista posibilitatea sa-l consultati online de acasa daca formulati o cerere de acces la dosarul electronic
MYRA CIMPEAN , Avocat
Depinde de cand e dosarul. Poate este inainte de a se implementa sistemul actual de evidenta a dosarelor.
Multumesc pentru raspuns.
Am incercat sa sun la instanta dar nu raspunde nimeni.
Voi cere acces la dosarul electronic.
Multumesc pentru raspuns.
Dosarul e din 2018 deci nu cred ca e o problema.
Sunt situatii si situatii dosarul aparr dar e trecut cu o eroare la numele partilor si atunci nu il gasiti,in functie de obiectul cauzei poate sa nu apara,oate fi o eroare etc.Telefonic sau personal la arhiva se rezolva..