Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Am nevoie urgenta de cateva fise de post ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Am nevoie urgenta de cateva fise de post stadard daca ...

Buna ziua,
Am nevoie urgenta de cateva fise de post standard daca ma puteti ajuta:
INGINER MECANICA
INGINER PRODUCTIE
OPERATOR SUPORT TEHNIC
OPERATOR PRODUCTIE
STATISTICIAN
Multumesc frumos!!!!
Did27, utilizator