Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Aplicare de catre Asociatia de Proprietari a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Aplicare de catre Asociatia de Proprietari a reglementarii .....

Este legala aplicarea de catre Asociatia de Proprietari a reglementarii " marire salariu minim cu 200 de lei fara impozitarea angajatorului" pentru angajati cu program redus?
StRotaru, utilizator