Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 As dori sa stiu ce cod sau coduri CAEN se folosesc ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

As dori sa stiu ce cod sau coduri CAEN se folosesc pentru OnlyFans? ...

Buna ziua. As dori sa stiu ce cod sau coduri CAEN se folosesc pentru OnlyFans? Imi cer scuze daca s-a mai pus aceasta intrebare insa nu am gasit nimic concret.
annabelle1980, utilizator