avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 658 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna Am depus in 27.09 la primarie dosarul pt asistent ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna Am depus in 27.09 la primarie dosarul pt asistent personal ...

Buna
Am depus in 27.09 la primarie dosarul pt asistent personal avand un copil cu handicap grav
Azi am fost de a lua contractul si a zis ca nu e gata ca nu a ajuns la primar
Va trebui sa depun pt stimulent de insertie
Voi putea lua decizia de angajare si adeverinta cu data inceperii activitatii?
Nu trebuia sa fie gata contractul?

Alte discuții în legătură

Buna seara. am o nelămurire in privinta unui prenatal . eu si ... MadalinDima MadalinDima Buna seara. Am o nelămurire in privinta unui prenatal . eu si sotia mea avem un copil cu handicap grav , pt care sotia mea este asistent personal la primarie. ... (vezi toată discuția)
Angajare asistent personal de catre primarie adidenis adidenis buna tuturor.! am o problema si sper sa primesc niste raspunsui aici , avem un baiel de 9 ani cu certificat de handicap grav accentuat (gradu 1 cu ... (vezi toată discuția)
Ccc edyflo edyflo sunt in CCC si o sa incep serviciu la 1 septembrie. ce acte trebuie depuse pt intocmirea dosarului pt a beneficia de stimulentul de insertie ? multumesc! (vezi toată discuția)