Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Este obligatoriu acordarea salariului minim de 4000 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Este obligatoriu acordarea salariului minim de 4000 lei?

SRL cu codul CAEN de activitate principala 7112 "Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea" presteaza servicii de SSM, PSI, MEDIU, SRAC.
Este obligata sa acorde salariul minim de 4000 lei tinand cont de codul CAEN? Beneficiaza de facilitati tinad cont de activitatea prestata PSI,SSM,MEDIU,SRAC?
Ce COD CAEN s-ar potrivi pentru activitatea prestata?

george-neagu, moderator