Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... In cazul carnetelor de comercializare se poate obtine ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

In cazul carnetelor de comercializare se poate obtine o dublura?

In cazul carnetelor de comercializare se poate obtine o dublura functionala a carnetului? Pot obtine 2 carnete cu aceleasi date la un singur atestat de producator?
george-neagu, moderator