Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Doresc să dau în judecată un avocat care nu și-a ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Doresc să dau în judecată un avocat care nu și-a îndeplinit îndatoririle la timp

. Un cetățean străin, posesor al unui permis de ședere temporar și-a schimbat locul de muncă. Astfel, acesta avea nevoie de un nou aviz de muncă pentru a-și continua șederea în

- completați, ați scris textul în câmpul titlului și a depășit limita de caractere -
Manuela Rășină, administrator