Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... E-factura la CMI care are contract cu CASMB
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

E-factura la CMI care are contract cu CASMB

CMI care are contract cu CASMB emite lunar facturi cu serviciile prestate (consultații medicale) către casa de sanatate. E obligatorie e- factura și pt. facturile emise? (pt.cele primite DA,este obligatorie)
george-neagu, moderator