avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 499 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiunea a fost facuta pe certificatul de deces al ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiunea a fost facuta pe certificatul de deces al femeii! ...

succesiunea a fost facuta pe certificatul de deces al
femeii! Dar dansa era divortata din 1969! In aceasta succesiune a fost introdus un Titlu de proprietate care nu era pe numele defunctei! Cum putem rezolva situatia????

Alte discuții în legătură

Mostenitor cu masa succesorala noua ...? dextercioby dextercioby Stimata doamna, stimate domn, imi puteti da raspunsul la o intrebare ? Va multumesc anticipat. Problema cu intrebare: Daca persoana X obtine certificat ... (vezi toată discuția)
Probleme legate de mostenire ContSters249707 ContSters249707 Buna ziua, Am o problema legata de o mostenire. Parintii mei au avut grija in ultimii ani de o batrana care le-a lasat mostenire apartamentul in care ... (vezi toată discuția)
Dreptul de proprietate al norei badiufilaret badiufilaret Buna ziua, Am o mica dilema si eu si va multumesc anticipat de ajutor daca mi-l putetida si de timpul acordat!! De mult stiam de un titlu de proprietate ... (vezi toată discuția)