Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua.De unde as putea scoate anii lucrați la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua.De unde as putea scoate anii lucrați la fabrica de ...

Bună ziua.De unde as putea scoate ani lucrați la fabrica de sticla Tomesti. Fabrica fiind anchisa.
Vedeti aici
[ link extern ] /