avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 346 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dacă am consolidat și construit un etaj ăn anul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dacă am consolidat și construit un etaj ăn anul 1999 cum pot ...

Dacă am consolidat și construit un etaj ăn anul 1999 cum pot să fac actele menționat că pe parter am acte de vânzare cumpărare

Alte discuții în legătură

Am acte de proprietate la parter și am consolidat și construit ... Nelu.francezu.1958@gmail.com Nelu.francezu.1958@gmail.com Am acre de proprietate la parter și am consolidat și construit un etaj am făcut declarație notarială că am construit an anul 2006 dar am dat greșit și ... (vezi toată discuția)
Intrare in legalitate ralecsandru ralecsandru Buna ziua Va rog sa ma ajutati cu o sugestie. In anul 2002 am cumparat o casa in bucuresti. In actul de V-C apare ca imobilul este format din parter si ... (vezi toată discuția)
Intrare in legalitate constructie cu proiect de consolidare si extindere ctrandafira ctrandafira Buna ziua, In 1999, an cumparat o constructie nefinalizata, ctr.de vanz.-cump. fiind transcris. La cumparare, am preluat ctr.de concesiune pe durata de ... (vezi toată discuția)