avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 312 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Buna ziua,sunt din ploiesti v as ruga daca se poate sa ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Buna ziua,sunt din ploiesti v as ruga daca se poate sa ma ajutati ...

Buna ziua,sunt din ploiesti v as ruga daca se poate sa ma ajutati si pe mine..am o masina pe numele meu la fisc dar ea numsi este fizic.as vrea sa o scot de la taxe si impozite si nu am niciun fel de act pt a o scoate. In situatia aceasta ce este de facut? Multumesc

Alte discuții în legătură

Alocatie complementara petreanicoleta7 petreanicoleta7 buna ziua numele meu este petrea nicoleta mama a 5 copii!Am si eu o intrebare.Mi sa taiat alocatia(complementara)deoarece am avut o masina din anul 2006 pe ... (vezi toată discuția)
Vanzare auto roberta79 roberta79 Buna ziua! Am o mare problema in legatutra cu vanzarea unui autoturism, mai precis autoturismul meu l-am vandut unui rom printr-un contract de vanzare ... (vezi toată discuția)
Radiere auto in vederea inmatricularii trafyctz trafyctz Buna ziua, astazi Sambata 23-03-2013 am vandut o masina care era pe numele meu. Am fost la cineva care se ocupa cu acte auto si mi-a facut decat actul de ... (vezi toată discuția)