Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cheltuieli cu utilitățile pentru punctul de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cheltuieli cu utilitățile pentru punctul de lucru

Buna ziua. Firma la care lucrez are punct de lucru intr-o casa pentru care s-a facut contract de inchiriere cu o persoana fizica, . Cum putem inregistra in contabilitate platile pentru utilitati si chirie, avand in vedere ca utilitatile au contracte pe numele persoanei fizice. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
george-neagu, moderator