Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Am cumpărat o mașină în anul 2021
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Am cumpărat o mașină în anul 2021

Bună ziua am cumpărat o mașină în anul 2021 ,dar nu ma-m folosit de ea decât o săptămână. Am vândut-o la altcineva fără contract și când am mers la primărie mi sa spus ca mașina e trecuta la impozit eu nu am trecut-o nu am avut nici fiscal oare cum e posibil sa se fi trecut la impozit?!
george-neagu, moderator