Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Facturare servicii fara contract de servicii!!Buna ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Facturare servicii fara contract de servicii!!Buna seara va rog ...

Facturare servicii fara contract de servicii!!Buna seara va rog să mă ajutați cu un răspuns pentru următoarea situație și anume locuiesc la țară și primăria a făcut contract de servicii pentru apa potabila și canalizare cu un operator fara a întreba cetățenii, drept urmare operatorul facturează cetățenii pentru apa potabila și canalizare paușal neexistând contract între aceștia și el.Mentionez faptul că apa nu este potabila s au făcut analize iar canalizare nu avem.Ce se poate face in acest sens? Mulțumesc!
Monica_tm, utilizator