Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pensie dupa activitatea PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pensie dupa activitatea PFA

Buna ziua,
Ma numesc Oros Iuliu si m-am pensionat la limita de virsta in 2020. La data respectiva nu am luat in calcul perioada lucrata ca PFA, dreptul de pensie calculindu-se dupa cartea de munca. Pot cere acum recalcularea cu introducerea si a perioadei lucrate ca PFA ?
iuliurs, utilizator