avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cum se trateaza dpdv contabil un pachet de produse ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cum se trateaza dpdv contabil un pachet de produse (ex. kit pentru ...

Cum se trateaza dpdv contabil un pachet de produse (ex. kit pentru reparatie biciclete) format din mai multe produse cumparate de la furnizori diferiti sau de la acelasi furnizor? Este activitate de productie? Cum se face grupajul? Ce cod caen ar trebui?

Alte discuții în legătură

Ce cod caen pentru productie textile prin terte firme? ddragan ddragan Buna dimineata si La Multi Ani! Sunt Intr. Ind. si doresc sa imi extind obiectul de activitate in domeniul comertului cu produse textile. Nu reusesc sa ... (vezi toată discuția)
Activitate pe mai multe firme nana82 nana82 Am o mare dilema ....... lucrez la o firma care are activitate fabricarea produselor alim. vegetale caen 1089, din noiembrie 2009 patronul a mai infiintat o ... (vezi toată discuția)
Comert cu ridicata onix99 onix99 buna ziua ! daca pote cineva sa_mi explice ce inseamna exact comert cu ridicata mai detaliat adica ex: daca o firma care are activat dupa noul cod caen ... (vezi toată discuția)