Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua, Daca este un magazin de tip container pe ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua, Daca este un magazin de tip container pe spatiul public, ...

Buna ziua,

Daca este un magazin de tip container pe spatiul public, plateste chirie si impozit la primarie, s-a montat o camera exterioara care bate pe spatiul public ( se vede parcarea, masinile care trec pe strada, trecerea de pietoni) si mai sunt 2 camere in magazin unde vin clientii.

1.Ce este de facut in aceasta situatie sau care sunt demersurile pentru a nu avea probleme cu GDPR? pentru ca magazinul a fost spart si din acest motiv s-au montat aceste camere.

2. Trebuie un documente, acord de undeva?

Va multumesc!
cosmin311, utilizator