Forum Concursuri Avocatnet.ro Câştigători şi premii Premii pentru concursul din 16 - 22 octombrie 2006. ...
Discuție deschisă în Câştigători şi premii

Premii pentru concursul din 16 - 22 octombrie 2006. Castigatorul primeste cartea "La masa cu Jamie"

Premiile se acorda utilizatorilor care au cele mai multe mesaje postate in forum, la sfarsitul acestei perioade (ora 00.00 a zilei de duminica, 15 octombrie 2006).

Locul 1: un abonament Content Practic (pentru 6 luni), un CD Business Start-Up, o carte surpriza de la editura CH BECK, o carte de la editura Nemira si o carte de la Editura LegalNET. (pachetul are o valoare aproximativa de 1.300.000 lei vechi). In plus, castigatorul concursului din aceasta saptamana va primi si o carte "La masa cu Jamie", a cunoscutului Jamie Oliver.

Locul 2: un CD Business Start-Up, o carte surpriza de la editura CH BECK, o carte de la editura Nemira si o carte de la Editura LegalNET. (pachetul are o valoare aproximativa de 900.000 lei vechi)

Locul 3: o carte surpriza de la editura CH BECK, o carte de la editura Nemira si o carte de la Editura LegalNET. (pachetul are o valoare aproximativa de 550.000 lei vechi)

Locul 4: o carte de la editura CH BECK si o carte de la Editura LegalNET (pachetul are o valoare aproximativa de 350.000 lei vechi)

Locul 5: o carte de la Editura LegalNET. (pachetul are o valoare aproximativa de 200.000 lei vechi)
Admin, administrator