Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit la vânzarea apartamentului?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit la vânzarea apartamentului?

Buna ziua. Am certificat de handicap accentuat; in consecinta, nu platesc impozitul aferent apartamentului proprietate personala.
Intrebare: daca intentionez sa-l vand, platesc impozitul aferent?
Multumesc.
george-neagu, moderator